Menu
İflah olmaz bir tombişin SON zayıflama macerası;
4.    AY
24 Kasım – 22 Aralık

“Bizim artık rakamlarla işimiz yok” dedi Ercan hocamız...
 
Yüzüne sevgiyle baktım ama içimden hınçlandım. Ne demekti öyle rakamlarla işimiz olmaması? Toplamda 13 kg az basıyordum yerlere, 13 kg az yatıyordum yatağımda, 13 kg az çıkıyordum topuklu pabuçlarımın üstüne, 13 kg az taşıyordu zavallı incecik kemiklerim.
 
Ama yetmiyordu, daha çok istiyordum...
 
Derken baş dönmelerim başladı. Oysa çok sağlıklı besleniyordum, nereden çıkmıştı şimdi şu yer karolarının ayağımın altından kayması?
 
Soluğu aile hekimimiz “Murat Basut”da aldık. Sonuçlar çok iyiydi. Bedenimde azalan kötü yağlar şekerimin normale dönmesini sağlamıştı. Oysa ben “insülin direnci” hapı alıyordum. Bir de şişmanlıktan yüksek tansiyon ilacım vardı son 10 yıldır aldığım. Murat bey müjdeyi verdi. Artık onlara ihtiyacım yoktu...
 
22 Aralık da Güzin’in tartısı 63 kg gösteriyordu. Ben 4 ayda 14 kg vermiştim...
 
Her şey iyiydi güzeldi de en büyük sorunum gardrobumda yaşanıyordu. Hemen hemen boşalmıştı. Üstünde 44-42-40 yazan tüm kıyafetlerimi ihtiyaç sahiplerine dağıttım. Aylardan aralıktı, artık bir şey alınmazdı...
 
Ama yılbaşı indirimlerinden “S” , “36” hatta “XS” bedenler almaya başladım...
 
Ercan hocam haklıydı, rakamlarla işimiz yoktu ama gene de aramızda kalsın ben 56 – 57 rakamını görmek istiyorum. Hedefim de haziran 2016 :))
Kapat